128674-2022 - PlaneringSverige-Malmö: Konsulttjänster för säkerhet
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Säkerhetstjänster och utbildning
Referensnummer: 2022MKB-750
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79417000 Konsulttjänster för säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna RFI syftar till att få in svar från marknaden gällande säkerhetstjänster och utbildning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79710000 Säkerhetstjänster, 80330000 Säkerhetsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är en begäran om information och ej en upphandling.