See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Magnet Power Supplies <120 W
Beskrivning: Procurement of magnet power supplies <120 W used in all accelerators at the MAX IV Laboratory, Lund University.
Intern identifierare: V 2024/1727
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 31126000 Likströmsgeneratorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Supplier requirements
Ytterligare klassificering (cpv): 31120000 Generatorer, 31126000 Likströmsgeneratorer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Product requirements