2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg för innehållshantering (CCMS)
Beskrivning: N/A
Intern identifierare: 2.7-28208/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000