128797-2021 - ResultatSverige-Motala: Ingenjörstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VVS Kontroll och besiktning
Referensnummer: UH-2020-61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
VVS kontroll och besiktning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71300000 Ingenjörstjänster, 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde 2
Del nr: 2