See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 4 st insamlingsfordon till Luleå Miljöresurs AB
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå Miljöresurs AB behov av nedan insamlingsfordon: 1 st lastväxlande insamlingsfordon 2 st tvåfack-baktömmande insamlingsfordon
Intern identifierare: KLF 2023/1301
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: lastväxlande insamlingsfordon
Beskrivning: .
Intern identifierare: lastväxlande insamlingsfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: tvåfack-baktömmande insamlingsfordon
Intern identifierare: tvåfack-baktömmande insamlingsfordon
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Spol & sug insamlingsfordon
Intern identifierare: Spol & sug insamlingsfordon