Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48800000 Informationssystem och servrar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde