See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsa 2024
Beskrivning: Upphandling av företagshälsa för Lerums kommun och Lerum Energi AB.
Intern identifierare: KS24.241
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000