128919-2017 - ÄndringSverige-Södertälje: Glassättning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2015-1126 Glasmästeritjänster åt Södertälje kommun, Nykvarns kommun, Nykvarnsbostäder AB Salems kommun samt Telge AB.
Referensnummer: TI 2015-1126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45441000 Glassättning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för glasmästertitjänster åt Södertälje kommun, Nykvarns kommun, AB Nykvarnsbostäder Salems kommun samt Telge AB.