128922-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien – Gassluss CFVV
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGassluss CFVV
BeskrivningGassluss i enlighet med upphandlingsdokument.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124840:Lot:1