128938-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snickerimonteringar – Byggarbeten, Armada
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggarbeten, Armada
BeskrivningNy upphandling av Byggarbeten för Armada och Österåkers kommun. Årsavtal för max 3 st byggentreprenörer.
Intern identifierarea166/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 45420000 Snickerimonteringar
Ytterligare klassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45320000 Isoleringsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandling