2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränd Kalk
Beskrivning: Denna upphandling avser bränd (osläckt) kalk till Lovö- och Norsborgs vattenverk.
Intern identifierare: 23SVOA614
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44921200 Bränd kalk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bränd Kalk