12899-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Projektledare för åtgärdsförberedelse
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare för åtgärdsförberedelse
BeskrivningÖrnsköldsviks kommun upphandlar en projektledare för åtgärdsförberedelse.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118441:Lot:1