129029-2025 - Resultat
Sverige – Avfallshantering – Transport och behandling av krossat tryckimpregnerat trä - Hälsingland
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport och behandling av krossat tryckimpregnerat trä - Hälsingland
BeskrivningTransport och behandling av krossat tryckimpregnerat trä - Hälsingland
Intern identifierare15000
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90511100 Hämtning av deponisopor, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTransport och behandling av krossat tryckimpregnerat trä - Hälsingland