Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Högtrycksspolning, slamsugning, TV-inspektioner m.m. inom fastigheter
Referensnummer: KSN-2020-03584
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Hörtrycksspolning, slamsugning, TV-inspektioner, torr- och grävsugning inom fastigheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90400000 Avloppshantering, 90410000 Avledning av avloppsvatten, 90430000 Bortskaffande av avloppsvatten, 90470000 Rensning av avlopp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen