129039-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster fullservicebyrå
Referensnummer: 20-02726
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar en så kallad fullservicebyrå som ensam eller tillsammans med underleverantörer ska kunna leverera efterfrågade kommunikationstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79340000 Reklam och marknadsföring, 79416000 Public relations, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen