See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Executive search rekrytering
Beskrivning: Ramavtalsupphandling avseende executive search rekryteringstjänster.
Föregående meddelande: 623284-2023
Intern identifierare: UE 23.030
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Ramavtal för executive search rekrytering.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Executive search rekryteringstjänster.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4