Audiovisuell utrustning
Bildskärmar
Audiovisuellt material
Programvara och informationssystem
IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
I stället för:
II.1.2) Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförande:
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Stockholms län.
SE110
II.1.6) Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-referensnummer):
—.
Skall det stå:I.1) Namn, adresser och kontaktpunkt(er):
Kontaktpunkt(er): Upphandling.
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Skåne län, Skåne.
SE224
48000000, 72000000
Övriga ytterligare upplysningar
Visma annons: https://opic.com/id/afagnzsmkp