Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetsutveckling
Referensnummer: RS 2021/904
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för succesiva avrop av verksamhetsutveckling. Tjänster som omfattas är översyn av verksamheter, organisation och ekonomi, analys av resultat, utveckling av processer, projektledning samt uppföljning och utvärdering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Organisations- och verksamhetsutveckling på övergripande nivå