2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Utrustning för rengöring och autoklavering _FTV2409-0363
Beskrivning: Upphandling för ramavtal avseende Utrustning för rengöring och autoklavering i tre anbudsområden och option för service och underhåll av befintlig utrustning.
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000