129206-2020 - ÄndringSverige-Örebro: Restaurang- och serveringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänstekoncession avseende restauratör till Kulturkvarteret
Referensnummer: Ks 1536/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av tjänstekoncession avseende drift av restaurangverksamheten i kulturkvarteret i Örebro.