See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsskor
Beskrivning: Arbetsskor till personal inom Region Skåne.
Intern identifierare: 2023-O000340
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18800000 Skodon
Ytterligare klassificering (cpv): 18830000 Skyddsskor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000