2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrbilar och tillhörande tjänster
Beskrivning: Region Jönköpings län har en egen hyrbilsflotta för intern korttidsuthyrning av fordon. Detta kontrakt syftar till att kapa de toppar gällande hyror som den egna flottan inte klarar av.
Intern identifierare: RJL 2025/622
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 1661454
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GENERELL DEL (1)
Intern identifierare: 1661456