2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult inom Retail – Strategisk projektledning, analys och affärsutveckling
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att teckna ramavtal med en (1) konsult med kompetens inom projektledning, analys och affärsutveckling och med särskild inriktning av dagligvaruhandel (DVH) och servicevaruhandeln (SVH).
Intern identifierare: 2025-01601
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 0