129361-2024 - Resultat
Sverige – Brandskyddstjänster – Brandskydd samt service av brandsläckare m.m.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandskydd samt service av brandsläckare m.m.
BeskrivningAvtalet omfattar inköp, service och underhåll av brandsläckare, utrymningsplaner, rökluckor, brandtätning och andra produkter kopplade till brandskydd åt Huddinge kommun.
Föregående meddelande489-2018
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:36585:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24951220 Brandsläckningsmedel, 45343000 Installation av brandskydd, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning