2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Bilirubin- och NO-mätare 2026 SLL527
Beskrivning: Upphandling av Bilirubinmätare och NO-mätare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117602:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Avtalet kan förlängas helt eller delvis med upp till 24 månader.