129459-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Resebyråtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResebyråtjänster
BeskrivningNässjö kommun avser att upphandla en webbaserad tjänst för Resebyråtjänster där medarbetare själva kan genomföra bokning av resor och boende.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001