2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmiljösystem
Beskrivning: Systemstöd för det systematiska arbetsmiljöarbetet, chefens rehabiliteringsansvar och en säker dokumentation vid personalärenden.
Intern identifierare: 4537/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000