Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktion av e-learning
Referensnummer: LTU-690-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80420000 E-lärande
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser produktion av e-learning. Detta omfattar följande tjänster:
— Framtagande av webbaserade lärmoduler och hela utbildningar
— Projektledning och rådgivning
— Mediaproduktion
— Manusframställning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80420000 E-lärande
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen