See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängslingsarbeten i Skåne län
Beskrivning: Länsstyrelsen bjuder till anbudsinlämning avseende tecknande av ramavtal gällande stängslingsarbeten i Skåne län.
Intern identifierare: 512-36363-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Stängslingsarbeten
Beskrivning: Stängsel för betesdjur i områden runt om i Skåne.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prisuppgifter
Beskrivning: timpris