See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffeautomater med förbrukningsartiklar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Försäkringskassans kaffeautomater inklusive serviceavtal samt tillhörande förbrukningsprodukter (kaffe, te, etc.).
Intern identifierare: FK 2023/027245
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kaffeautomater med förbrukningsartiklar