2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reklamljuslådor, Bryggor och uppställningsplatser Etapp 1, Stockholm Arlanda
Beskrivning: I projekten ”Bryggor och uppställningsplatser Etapp 1” på Stockholm Arlanda är Swedavia i behov av reklamljuslådor för utomhusbruk. Omfattning samt färdigställandetid är beskriven i förfrågan. Tekniska krav är vidare beskriven/refererad till i utkast avtal, med tillhörande bilagor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126762:Lot:1