130090-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att arbeta trygghetsfrämjande och brottsförebyggande där målet är att arbeta med reaktiva såväl som förebyggande och främjande åtgärder och aktiviteter samt bevakning och rondering av fastigheter och anläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106170:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79715000 Patrullering