See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kompressionsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar produkter inom området kompressionsutrustning för hemsjukvård till Stockholms läns sjukvårdsområde samt Region Gotland.
Intern identifierare: SLSO 2024-1497
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: SLSO 2024-1497a
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: SLSO 2024-1497b
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1: Avancerad kompressionsutrustning för arm, ben, bål med 12- eller flera kammarsystem
Intern identifierare: SLSO 2024-1497x
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 2: Kompressionsutrustning för arm och ben
Intern identifierare: SLSO 2024-1497y
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 3: Kompressionsutrustning för hand och fot
Intern identifierare: SLSO 2024-1497z
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 4: Tillbehör och reservdelar till produkter som finns i beställarens nuvarande befintliga sortiment
Intern identifierare: SLSO 2024-1497ä