2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling för Forshaga kommun
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Kommunförsäkring samt Motorfordonsförsäkring för Forshaga kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling för Forshaga kommun