13016-2018 - ÄndringSverige-Vällingby: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grundentreprenad Norr - UTFÖRANDEENTREPRENAD
Referensnummer: 17/69
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Utförandeentreprenad avseende grundläggning omfattande två fastigheter inom området Campus Albano.