2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputsning, städning och höghöjdsstädning
Beskrivning: Upphandling av fönsterputsning, städning och höghöjdsstädning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001