130194-2019 - ÄndringSverige-Örebro: Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Remiss(RFI) - Serviceresor Örebro län
Referensnummer: 19RS2198
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Remiss av förfrågningsunderlag inför upphandling av Serviceresor Örebro län.