2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och renovering av pumpar
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp, service, renovering och underhåll av pumpar. Upphandlingen är indelad i följande anbudsområden: A- Renovering och ombyggnadsarbeten i pumpanläggningar B- Service och underhåll av pumpar C- LTA-pumpar
Intern identifierare: TI 2023-1208
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Service och renovering av pumpar och pumpanläggningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO A
Beskrivning: Anbudsområde A
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO B
Beskrivning: Anbudsområde B
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO C
Beskrivning: Anbudsområde C