130219-2017 - ÄndringSverige-Lund: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefon.
Referensnummer: KS 2016/1060
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Lunds kommun, Lunds Pastorats och Lunds kommuns fastighetsbolags AB:s huvudsakliga behov av mobiltelefoner med tillbehör och service.