See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn- Reagenser, service och tillbehör till befintlig utrustning
Beskrivning: Distriktsveterinärerna avser att ingå avtal avseende analyser till inköpta blodanalysapparater. Avtalen omfattar reagenser, reservdelar, tillbehör samt service och underhåll befintlig utrustning.
Intern identifierare: 7.1.11-10591/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38432000 Analysapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000