2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matlådor- och förpackningsmaterial
Beskrivning: Upphandling av portionsförpackningar och förbrukningsmaterial till dessa.
Intern identifierare: UE 25.160
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000