Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elupphandling 2017.
Referensnummer: 17/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
TvNo Textilservice AB inbjuder till att lämna anbud på elleveranser.
Syftet med upphandlingen är att förse TvNo Textilservice AB med fysisk leverans av el till sin anläggning i Norrköping, samt möjlighet till ett fysiskt fast pris.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen