130461-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Förbrukningsartiklar andningsvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbrukningsartiklar andningsvård
BeskrivningFörbrukningsartiklar andningsvården, CPAP utan elektronisk utrustning, andningsballonger, narkosslangar, serres sugsystem, NIV-huva, andnings/narkos/syrgas masker, näsgrimmor, filter.
Intern identifierareRJL 2024/124
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000