See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljöfordon
Beskrivning: Halmstads kommun bjuder in er att ansöka om att delta i ett dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende Miljöfordon enligt nedan.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126536:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34114400 Minibussar, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34144900 Elfordon