See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal kommunikationsbyrå
Beskrivning: MFoF är en kunskapsmyndighet. Att vara en kunskapsmyndighet ställer höga krav på god kommunikation. Kort sagt spelar det liten roll hur bra material vi tar fram om vi inte kan göra detta känt och tillgängligt utifrån våra målgruppers förutsättningar, och att vi alltid är medvetna om att dessa förutsättningar kan förändras snabbt i dagens samhälle.
Intern identifierare: AD 2025-1199
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000