2. Förfarande
Förfarande
Titel: Precise Spatial Multiplexing platform
Beskrivning: A System with the following features: - Large Imaging Area: a 710 mm² imaging area on standard slides, facilitating extensive tissue analysis and reducing reagent costs.
Intern identifierare: 2-3769/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000