See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar 2026
Beskrivning: Leverans av fruktkorgar till Västra götalandsregionens verksamheter
Intern identifierare: RS 2025-04803
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 03432000 Korgvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000