Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/05/2024
Slutdatum för varaktighet: 30/04/2028
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 27 000 000,00 SEK