130758-2017 - ÄndringSverige-Uddevalla: Elektricitet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fysisk elupphandling för VGR 2018.
Referensnummer: 17/46
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser fysiska elleveranser med möjlighet till fysisk fast pris produkt.