130762-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Byggkonsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Senior konsult för stöd vid nyproduktionsprojekt.
Referensnummer: 17/54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315200 Byggkonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser att biträda MKB i förhållande till översyn av processer och organisation för effektivt byggande, såväl ekonomiskt som volymmässigt, i samband med nyproduktion av bostäder.